Polityka prywatności

Zleceniobiorca szanuje prywatność użytkowników korzystających z serwisu poprzez sieć Internet.

1. Korzystając z naszego serwisu akceptujesz zasady polityki prywatności.

2. Dane osobowe gromadzimy wyłącznie za zgodą użytkowników korzystających z formularzy rejestracyjnych Rejestrujemy także inne informacje uzyskiwane podczas korzystania z serwisu - wśród nich mogą być:

3. Zleceniobiorca nie wykorzystuje plików cookies dla własnych potrzeb. Mogą być one używane przez podmiot opracowujący statystyki korzystania z serwisu sejmowego - na zasadach zgodnych z opublikowaną przez ten podmiot polityką bezpieczeństwa - do tego, by tworzyć anonimowe statystyki serwisu. Dzięki temu możemy lepiej poznać oczekiwania naszych użytkowników i rozwijać serwis tak, by był on jeszcze bardziej przyjazny. Najczęściej przeglądarki internetowe domyślnie dopuszczają przechowywanie plików cookies, jednak użytkownicy mogą samodzielnie nimi zarządzać, w tym całkowicie zablokować te pliki. Wystarczy wybrać w przeglądarce opcję odrzucania ciasteczek.

4. Administratorem danych jest Zleceniobiorca.

5. Zbierane dane wykorzystywane są do zapewnienia określonych usług naszym użytkownikom oraz do celów administracyjnych i statystycznych, a także do ochrony serwisu Zleceniobiorcy i naszych użytkowników.

6. Kwestie bezpieczeństwa danych traktujemy niezwykle poważnie. Dlatego dokładamy starań, aby chronić serwis Zleceniobiorcy przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich oraz kontrolujemy nasze metody gromadzenia, przechowywania i przetwarzania informacji. Stosujemy m.in. firewall, urządzenia zabezpieczające serwer, urządzenia szyfrujące oraz fizyczne środki bezpieczeństwa. Dostępu do danych udzielamy jedynie tym pracownikom i podmiotom, które muszą mieć do nich dostęp.

7. Realizując podstawową ideę Internetu umieszczamy w serwisie linki do innych stron www. Nie odpowiadamy jednak za politykę prywatności na tych witrynach. Zachęcamy - po przejściu do innego serwisu - do zapoznania się z obowiązującymi tam zasadami.

8. Jeśli zmienią się zasady polityki prywatności obowiązującej w serwisie, niezwłocznie zamieścimy odpowiednie modyfikacje na tej podstronie.

Logowanie do panelu

Wszelkie prawa zastrzeżone biznesindex.pl